Historie firmy

Firma působí na trhu od roku 1990, původně pod jménem zakladatele pana Josefa Šebka. Začíná s výrobou kovového nábytku, ke které přidává provádění povrchové úpravy kovových komponentů práškovými vypalovacími plasty. V roce 1993 byl zřízen nábytkářský provoz a firma se zařadila mezi nejvýznamnější výrobce interiérů pro knihovny, archivy a muzea.

V důsledku zvyšujících se nároků na výrobní prostory, začala v roce 1995 výstavba nového výrobního areálu na vlastním pozemku firmy. Na konci roku 1996 byl zahájen provoz v novém areálu s více než dvojnásobnou výrobní plochou.

V roce 2017 firmu zcela poškodil ničivý požár provozu ve Zvoli u Prahy, ihned po této tragické události začala stavba nového výrobního závodu a oprava závodu ve Studeném. Firma překonala nejtěžší období svého působení a v dnešní době se může pochlubit velmi moderní kovovýrobou, lakovnou a truhlárnou.

Současnost

V současné době firma disponuje 20tis m2 výrobní plochy. Součástí výrobního závodu ve Zvoli u Prahy je i nová administrativní budova.

S postupným rozvojem firmy je úzce spojena technologická modernizace. Firma nyní disponuje nejmodernějšími ucelenými technologiemi s CNC řízením jak v oblasti zpracování dřevotřískových a dýhovaných desek, tak především v oblasti zpracování ocelových plechů a plechů z barevných kovů.

Veškeré výrobní postupy jsou řízeny dle Integrovaného systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001, ČSN EN ISO 45001 a IATF 16949. Dalším certifikátem je například Inspekční certifikát pro Kompaktní pojízdný regál od TÜV.

V oblasti kovovýroby firma INTEBO s.r.o. se firma věnuje výrobě polotovarů různého stupně zpracování, od jednoduchých výpalků až po složité svařence na míru vyrobených dle požadavku zákazníka, zakázkové a sériové výrobě, stále vyrábí a dodává pevné a pojízdné regálové systémy a další výrobky z plechu a jeklu.

Firma INTEBO s.r.o. vyrábí a dodává nábytek a interiérové vybavení pro koncové zákazníky v soukromém sektoru, knihovny, kancelářské a prezentační prostory, autosalony, lékárny, ordinace, byty, hotely, recepce a další komerční prostory.